Otwórz menu

I Turniej Eliminacyjny 2021

Za nami I Eliminacyjny Turniej siatkówki plażowej o Mistrzostwo Nysy w siatkówce plażowej. Takiej frekwencji się nikt nie spodziewał tym bardziej, że wystąpiło w nim kilku znanych siatkarzy z „piachu” jak i z parkietowego PLS-u.

Po znakomitych meczach już w ćwierćfinałach mecze o medale stały na bardzo wysokim poziomie ‼️‼️

Faworyt nie zawiódł, zwycięzcami turnieju okazali się siatkarze plażowi Dawid Ogórek wraz z Adamem Kąckim, w którzy pokonali parę pierwszo ligową z Mickiewicza Kluczbork Łukasz Owczarz / Dawid Bułkowski 2:0 (11,12)

W meczu o 3 miejsce bliska zwycięstwa była para z Legnicy Alan Wolak / Szaynowski ale po wygraniu 1 seta w drugim secie Alan doznał lekkiej kontuzji i aby nie pogłębiać jej poddali mecz i skreczowali. Tym samym miejsce na podium zajęła para reprezentującą Stal Nysa Patryk Szczurek /Kamil Kwasowski.

Zwycięzcy otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 400 złotych oraz okulary słoneczne o łącznej wartości 540 złotych ufundowane przez Optyk Centrum Nysa.

Wszystkie wyniki oraz klasyfikację generalna wraz z fotorelacja opublikujemy wkrótce.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie oraz naszym sponsorom bez których nie udało by się zorganizować na takim poziomie turnieju.

Przypominamy, że są otwarte zapisy na kolejny turniej Eliminacyjny, kotry odbędzie się już za 6 dni 10 lipca w sobotę.