nasza historia

Klub Siatkarski Beach Volley Nysa powstał w 2021 roku głównie z myślą o organizacji turniejów siatkówki plażowej i propagowaniu tej dyscypliny. Do klubu należą byli zawodowi siatkarze halowi, jak i plażowi oraz trenerzy tej dyscypliny, którzy przyczyniają się do organizowania eventów na najwyższym poziomie sportowym. Już w ubiegłym roku udowodniliśmy naszym sponsorom, że inwestycja i wsparcie turniejów siatkówki plażowej jest gwarancją pokazania się szerszej widowni. Nasze posty na oficjalnym fanpage’u docierają do wielu odbiorców, co czyni nas jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów zajmujących się siatkówką plażową.

Rok 2023 był naszym rokiem przełomowym. Po ponad blisko dekadzie przywróciliśmy nad Jezioro Nyskie Turniej Eliminacyjny o mistrzostwo Polski, byliśmy organizatorami podczas Igrzysk Polonijnych turnieju siatkówki plażowej oraz pierwszy raz w historii naszego miasta zorganizowaliśmy „Nocny turniej Mikstów” przy sztucznym oświetleniu. Teraz stawiamy sobie jeszcze wyższy cel. Zorganizowanie turnieju World Tour pod egidą FIVB oraz CEV czyli największych organizacji siatkówki na świecie. To nie tylko dla nas ale i dla naszych sponsorów, partnerów biznesowych szansa na jeszcze bardziej pokazanie się szerszej publiczności. Bez Waszego wsparcia jest to niemożliwe, dlatego liczymy na Was. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami przywrócimy na stałe do kalendarza turnieje siatkówki plażowej na najwyższym poziomie.

Miejsce rozgrywek

Plaża główna nad Jeziorem Nyskim to piękna historia i tradycja, na której w sezonie letnim rozgrywane były Mistrzostwa Polski i tę historię już przywróciliśmy organizując w zeszłym roku największe turnieje siatkówki plażowej na południu Polski, to własnie tu jest najlepsze miejsce do organizacji eventów są gwarancją sportowej rywalizacj i najwyższym poziomie i co najważniejsze jest najchętniej wybieranym miejscem przez zawodników z całego kraju. Plaża może być również idealnym miejscem do produkcji reklamowych.Cały obiekt może pomieścić ok.5 tysięcuturystów/kibiców, którzy z całej polski jak i zzagranicy co roku odwiedzają Nyską Riwierę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.