Otwórz menu

„Słodkie Dziedzictwo: CUKRY NYSKIE Kontynuują Współpracę na Mistrzostwach Nysy i Polski w Siatkówce Plażowej”

Jesteśmy niezwykle podekscytowani , że możemy ogłosić 📣📣podpisanie umowy ✍️i kontynuację naszej niezwykłej współpracy z Cukrami Nyskimi podczas nadchodzących Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej❗️ Jest to nie tylko turniej, ale także wyjątkowa okazja do celebrowania 7️⃣5️⃣-letniej historii smaku i pasji, którą Cukry Nyskie przynoszą na nasze stoły od ponad pół wieku.

Od samego początku naszej współpracy Cukry Nyskie były nieodłączną częścią naszych wydarzeń. Ich wsparcie nie tylko podkreśla ich zaangażowanie w lokalną społeczność, ale także podkreśla ich pasję do promowania aktywnego trybu życia i zdrowego stylu życia. To właśnie ta harmonia wartości sprawia, że nasza współpraca jest tak wyjątkowa.

W tym roku, gdy obchodzą jubileuszową 7️⃣5️⃣. rocznicę istnienia Cukrów Nyskich, a ich obecność na naszym turnieju nabiera jeszcze większego znaczenia. Dlatego postanowiliśmy świętować z nimi i turniej finałowy 75 – lat CUKRY NSYKIE FINAŁ MISTRZOSTW NYSY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN🏆🥇🥈🥉.

Dziękujemy Cukrom Nyskim za ich stałe wsparcie i za to, że są nie tylko sponsorem, ale także partnerem w naszej misji promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Jesteśmy gotowi na ten niezwykły turniej i jesteśmy przekonani ,że będzie pamiętany przez wszystkich uczestników na długo po zakończeniu.

Do zobaczenia na plaży 🏖☀️‼️

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.