Otwórz menu

WYNIKI KOBIET OPOLSKIE SUMMER CUP

To wspaniałe, że zawodnicy i zawodniczki z takim poświęceniem rywalizowali w trudnych warunkach pogodowych🔥💨 podczas Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn 2024 , będących I eliminacją Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Summer Cup. Upał 🔥☀ z pewnością stanowił duże wyzwanie, ale dzięki elastycznemu podejściu organizatorów i głównego sędziego udało się zminimalizować ryzyko niebezpiecznych sytuacji.

Do pobrania już są wszystkie zdjęcia z weekendu dzięki Volleyball Photography: https://photos.app.goo.gl/vPH4RnSzo9gWq3hRA

Przez weekend był obecny Zbigniew Kubalańca – Wicemarszałek Województwa Opolskiego który wręczył czeki najlepszej czwórce turnieju.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek, a szczególnie dla zwyciężczyń turnieju:

🥇 Aleksandra Gromadowska / Agnieszka Adamek

🥈 Małgorzata Vlk / Magda Lachman

🥉 Julia Pańko / Paulina Wiśniewska

4. Klaudia Parczyńska / Jagoda Radzewicz

5-6. Karolina Woźniak / Barbara Włodarczyk

5-6. Klaudia Kubas / Martynika Robel

7-8. Julia Warwas / Małgorzata Rzepka

7-8. Agata Antolak / Natalia Balaszczuk

9-12. Klaudia Górska / Julia Zaremba

9-12. Marta Szajer – Widawska / Karolina Gajda

9-12. Kaja Strużyk / Pluta

Mamy nadzieję, że kolejne etapy turnieju odbędą się już bez zakłóceń i wszyscy będą mogli cieszyć się rywalizacją oraz zabawą przy muzyce DJ-a 📀

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.