Otwórz menu

TVP3 OPOLE PATRONEM MEDIALNYM

🏐🌟TVP3 Opole patronem medialnym Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej 2024! 🌟🏐

Z TVP3 Opole rozpoczęliśmy przygodę od tak naprawdę od początku istnienia KS Beach Volley Nysa. Nie mogło być inaczej w tym roku, dlatego Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn 2024 zostały objęte patronem medialnym. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów siatkówki oraz mieszkańców Nysy.

Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn 2024 odbywać się będą na głównej plaży Jeziora Nyskiego w Skorochowie, gdzie zawodnicy i zawodniczki z całego kraju zmierzą się w emocjonujących rozgrywkach. Dzięki temu patronowi będziemy mogli śledzić najważniejsze momenty tych zawodów, wywiady z zawodnikami oraz ekskluzywne materiały na antenach TVP3 Opole

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Dołączcie do nas na plaży i kibicujcie siatkarzom i siatkarkom. Zapraszamy również do śledzenia materiałów z turniejów w TVP 3 Opole!

📅 Data: od 28.06.2024 do 04.08.2024

📍 Miejsce: główna plaża Jeziora Nyskiego w Skorochowie

📺 Patron medialny: TVP3 Opole

Do zobaczenia na plaży! 🌞🏖️

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.