Starostwo Powiatowe w Nysie współorganizatorem !

🏐🌟 Wczoraj Gmina Nysa dziś Starostwo Powiatowe w Nysie , to się napewno uda 🌟🏐

Starostwo Powiatowe w Nysie na czele z Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski od samego początku wspiera Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej. Nie jest inaczej w tym roku ‼️ Ich zaangażowanie i wsparcie są dla nas nieocenione, otwierając drzwi do jeszcze większych możliwości w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia sportowego.

Dzięki właśnie m.in Starostwu Powiatowemu, możemy zapewnić uczestnikom niezapomnianą atmosferę rywalizacji oraz przygotować niespodzianki dla kibiców. Ta wspólna podróż pokazuje, jak istotne jest połączenie sił, które mają na celu promowanie zdrowego stylu życia i wspieranie aktywności fizycznej.

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Nysie za ich wsparcie oraz zaangażowanie w nasze wydarzenie. To właśnie dzięki takim współorganizatorom możemy tworzyć pozytywne zmiany i rozwijać pasję do sportu wśród naszej społeczności.

Widzimy się nad Jeziorem Nyskim już w czerwcu 🏖🔥☀

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.