Otwórz menu

Podsumowanie turniejów w 2021

Czas podsumować fantastyczne tygodnie, które w lipcu i sierpniu przeżywaliśmy my jako organizatorzy KS Beach Volley Nysa.
Dzięki tym turniejom przybliżyliśmy relacje z partnerami biznesowymi takimi jak Miasto i Gmina Nysa ,CUKRY NYSKIE, Wodociągi i Kanalizacja ,,AKWA ” Sp z oo w Nysie, Bioagra, Odra Słodycze FreeYu Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie, Starostwo Powiatowe w Nysie, Tomart Agencja Reklamowa Hurtownia Materiałów Budowlanych DOMAT, salon kostki brukowej Sękowsccy, Monopolland HB Nieruchomości Optyk Centrum Nysa WACUŚ Zakład Cukierniczy Opolska Grupa Geodezyjna Sp. zoo, OZPS, Dom-Pol, Usługi dekarskie Chat oraz naszym patronom medialnym TVP3 Opole, RADIO NYSA FM, Radio ONY NYSA 93,1 FM, Nysa Hot, Nowiny Nyskie Kocham Nysę, Volleyball Photography bez waszego wsparcia nie wyglądałoby to tak jak wyglądało. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy to wspólnie.
W pocie czoła, codzienną pracą całej ekipy, poświęcając swój czas rodzinny i wakacyjny, Ci faceci starali się aby cała organizacja była na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że Wy którzy nas odwiedziliście byliście zadowoleni bo wasze zadowolenie buduję w nas, że było warto odbudować siatkówkę plażową w Nysie.
My jesteśmy wewnętrznie przekonani, że udało się to nam ale pozostawiamy Wam to do oceny.
Wojtek Kondracki – sprawy organizacyjne, umowy sponsoringowe, public relations, social media.💰💵📲🖥️
Darek Pryga – gość od zadań specjalnych, który potrafił „ugasić” każdą niespodziewaną sytuację 🚒🔥
Bartłomiej Dykta – kolejna część układanki przyjaciół organizatorów, bez której nie byłoby tak samo. 🎉🎊🏖️🌍🌊
Marcin Dykta – konferansjer, swoją wiedzą na temat plażówki przybliżał kibicom podczas turniejów jak wspaniała jest ta dyscyplina🎤🔌📀📖 👏👌
Adrian Sakowicz – catering, barman dla VIP 🥤🥃🍉🥭
Piotrek Dytko – doświadczony człowiek do organizacji podobnych eventow.📈📉📇📅
Alicja Rasała i Ula Popiel – fantastyczne animatorki, przy których dzieciaki się nie nudziły 🍪🍩🍭🍬👏👏
Dziękujemy że byliście z nami.
Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.