Otwórz menu

OPOLSKIE SUMMER CUP POWRACA!

👉 I turniej eliminacyjny o Mistrzostwo Nysy, który odbędzie się w dniach 29/30.06.2024 i nosić będzie nazwę ” OPOLSKIE SUMMER CUP” 👈

Każdy z nas wie, że sport to coś więcej niż tylko rywalizacja. To także szansa na integrację społeczności, promocję wartości oraz miejsca, w którym się znajdujemy. Dlatego też jesteśmy dumni z osiągnięć, jakie osiągamy na polu sportowym, zwłaszcza jeśli chodzi o siatkówkę plażową 🏐🤾‍♂️

KS Beach Volley Nysa wychodzi poza granice lokalnej społeczności. Nasza współpraca sięga nie tylko Miasto i Gmina Nysa, ale również na szczebel wojewódzki. Dlaczego? Ponieważ wszyscy mamy wspólny cel – promocję województwa oraz organizację na najwyższym poziomie mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej zarówno kobiet, jak i mężczyzn 🏆🥇🥈🥉.

To właśnie dzięki zaangażowaniu i wsparciu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego na czele Panem Marszałkiem Andrzej Buła oraz Zbigniew Kubalańca – Wicemarszałek Województwa Opolskiego nasze marzenia stają się rzeczywistością. Jego pomoc i zaangażowanie nie tylko finansowe, ale również moralne, są nieocenione. Od kilku lat wspiera mistrzostwa Nysy, a my jesteśmy mu za to niezmiernie wdzięczni.

Jesteśmy przekonani, że siła💪 naszej wspólnej pasji oraz determinacji pozwoli nam jeszcze bardziej zasłużyć na miano doskonałych gospodarzy i organizatorów turniejów. Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej rokrocznie przyciągają uwagę zarówno lokalnej społeczności, jak i fanów sportu z całego województwa. To dla nas zaszczyt być częścią tego wydarzenia oraz mobilizować się, by każda kolejna edycja była jeszcze bardziej spektakularna i niezapomniana 🔥.

Dzięki solidnemu partnerstwu i zgodnej pracy możemy kontynuować naszą misję, która nie tylko buduje sportowe sukcesy, ale także wzmacnia więzi społeczne oraz pozytywnie wpływa na wizerunek naszego pięknego województwa.

Do zobaczenia na plaży ‼️☀🏖

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

Andrzej Buła

Zbigniew Kubalańca – Wicemarszałek Województwa Opolskiego

Arkadiusz Kuglarz

Daniel Palimąka

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.