Mistrzostwa Nysy 2024 już tuż, tuż…

Wielkimi krokami zbliża się TEN dzień!!!🔥
Już niebawem, już za momencik poznacie terminarz turniejów o Mistrzostwo Nysy 2024 🏆 Chwilę potrzymany Was w niepewności, ale… Na ten moment możemy zdradzić, że w tym roku będzie jeszcze więcej rozgrywek. Wspólnie z naszym partnerem Miasto i Gmina Nysa szykujemy dla naszych wspaniałych uczestników aż 5 turniejów eliminacyjnych – tyle samo dla mężczyzn oraz tyle samo dla kobiet z wielkim, spektakularnym dwudniowym finałem!!! Nasze tegoroczne turnieje będą również punktowane do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. 🥇🥈🥉Zapowiadają się zatem wielkie emocje i wspaniale przeżycia obfitujące w konkursy dla kibiców. Dodatkowo, jak co roku, zapewniamy fantastyczną zabawę przy najlepszej muzyce z naszym DJ-em. 🎹🎧🎤W planach mamy również organizację II Turnieju Nocnego Mikstów,🌛🌓który w minionym sezonie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.
Wszystkie rozgrywki odbywać się będą jak zwykle na malowniczej plaży Jeziora Nyskiego w Skorochowie. 🏖 Jesteśmy przekonani, że we współpracy z Wodociągi i Kanalizacja ,,AKWA ” Sp z oo w Nysie utrzymamy najwyższy poziom organizacyjny i sportowy wydarzenia, które zatacza coraz większe kręgi w siatkarskim świecie!

Bądźcie czujni!!! Warto nas śledzić na facebooku oraz stronie www.beachvolleynysa.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.