Otwórz menu

Mistrzostwa Nysy 2021 – wielki finał

Poznaliśmy Mistrzów Nysy na rok 2021‼️
Przy pięknej pogodzie, wysokiej frekwencji na trybunach oraz zaproszonych oficjeli sekretarza Miasto i Gmina Nysa Pana Piotra Bobaka, Starostwo Powiatowe w Nysie Pana Andrzeja Kruczkiewicza, dyrektora Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie Łukasza Bogdanowskiego, przedstawicieli Bioagry Pana Mirosława Obarskiego oraz CUKRY NYSKIE reprezentowaną przez Panią Sandrę Kamińską, zostały wręczone Puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez naszych partnerów biznesowych tegorocznym zwycięzcom.
Mistrzami Nysy anno domini 2021 została para Jan Lesiuk reprezentujący I ligowy BBTS Bielsko-Biała wraz z kolegą Radosławem Brzozowskim z Kędzierzyna Koźla, którzy pokonali w wielkim finale parę Plus Ligową ze Stal Nysa Patryk Szczurek /Kamil Dębski 2:1( 21:17,21:23,15:10) sięgając po Puchar Burmistrza Nysy, złote medale, 1000 złotych, Voucher na weekend na Ośrodku Akwa Marina oraz wspaniałe nagrody rzeczowe.
Para Łukasz Owczarz BKS Visła Proline Bydgoszcz wraz z Bartoszem Bućko Stal Nysa pokonując rozstawionych z R1 Alan Wolak /Maciej Szaynowski reprezentującą MKS Ikar Legnica 2:0 (21:14,21:19) zdobyła brązowe krążki zajmując najniższy stopień podium.
W tym turnieju było wszystko… Od wielkich emocji już w półfinałach, które zakończyły się w tie breakch, konkursów dla kibiców, animacji dla dzieciaków po choćby spontaniczne przerwanie na kilka minut meczu podczas którego wszyscy mogli na żywo delektować się pierwszym złotem na IO w Tokyo.
Niesamowitymi ujęciami nas zaszczycili po raz kolejny ZYCH Photography oraz Volleyball Photography Justyna i Piotr 👏💪 bez ich ujęć nie byłoby szans oddać tego w jakim pocie czoła trzeba było walczyć aby zdobyć najcenniejsze trofeum 🏆🥇
Odwiedzili nas ze swoimi kamerami nasi patroni medialni TVP3 Opole oraz Kocham Nysę robiąc materiał z zawodów.
Pozostałe miejsca w turnieju zajęli :
5-6
Opolska para Wiktor Bieniasieniewicz/Błażej Gwóźdź oraz Marcin Krupa /Marek Bartnik z Wrocławia.
7-8
Marcin Dykta /Łukasz Grabowski (Nysa)
Michał Nalborski / Dariusz Pryga (Nysa)
9-12
Michał Janicki /Jakub Kamiński (Strzelin)
Dominik Kluz /Mateusz Janik (AZS PWSZ Nysa)
Dominik Kramczynski /Jakub Chwastyk (Zaksa Strzelce Op. / AZS PWSZ Nysa)
Daniel Fedorec / Patryk Łabecki (Kłodzko)
13-16
Piotr Brzóstowicz /Bartosz Dorosz (Wrocław /Orzeł Międzyrzecz)
Filip Pęcherczyk /Oscar Spychała (AZS PWSZ Nysa)
Dominik Odwrot /Wojciech Niedzielski (AZS PWSZ Nysa
Adrian Janczak/ Jakub Tkacz (AZS PWSZ Nysa)
Już teraz jesteśmy pewni, że wracamy za rok z jeszcze większą pompą, większymi nagrodami oraz samą rangą Mistrzostw 💪💪💪
Warto też śledzić nasz funpage z uwagi na niespodziankę turniejową już wkrótce w sierpniu, nasi sponsorzy chcą podtrzymać trend na kolejny miesiąc 🥇🥈🥉
W imieniu klubu KS Beach Volley Nysa serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się swoim wsparciem i pomocą bez której nie moglibyśmy zorganizować na tak wysokim poziomie organizacyjnym Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej 2021.
Dziekujemy:
Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.