Otwórz menu

MEGA sponsor !!!

W zeszłym roku byli z nami a w tym nie mogło być inaczej🔥

➡️MEGA Sp. z o. o.⬅️ kolejny rok z nami i zanosi się na to ,że wspólnymi siłami przyczynimy się do sukcesu mistrzostw, ale także zwiększy ich prestiż oraz zasięg, przyciągając uwagę miłośników sportu plażowego z całego regionu.

————————————————————————-

🗣„Chciałbym serdecznie podziękować za kontynuowanie współpracy i wsparcie, jakie MEGA okazała przy organizacji Mistrzostw Nysy w Siatkówce Plażowej również w tym roku. Współpraca z tak profesjonalną firmą jak MEGA jest dla mnie niezwykłym zaszczytem.” – powiedział Wojciech Kondracki, Prezes KS Beach Volley Nysa

W dniu 1️⃣0️⃣ / 0️⃣5️⃣ / 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ podpisaliśmy porozumienie pomiędzy organizacjami 😀

🗣 „Doceniamy starania zarówno Organizatorów jak i wysiłek Zawodników. Cykl zawodów cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego regionu a także naszych Pracowników. W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności a sport wpisuje się w naszą kulturę organizacyjną, dlatego wspieramy takie inicjatywy” – dodał @Piotr Krechowiecki, Prezes Zarządu MEGA Sp. z o. o.

Widzimy się na plaży 🏖☀

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.