Otwórz menu

MAMY TO! Marszałek Urzędu Opolskiego kolejny rok z nami !!

Ubiegły rok i nasze działania na najwyższym szczeblu, ewidentnie pokazały, że warto inwestować w KS Beach Volley Nysa i organizację takich turniejów jak Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej mężczyzn i kobiet 2023 .

Doskonale zorganizowane zeszłoroczne zawody, sprawiły, że kolejny raz podejmujemy współpracę z Województwo Opolskie , na którego czele stoi Marszałek Andrzej Buła oraz Zbigniew Kubalańca – Wicemarszałek Województwa Opolskiego

Jesteśmy przekonani, że poszerzenie strefy turniejowej o rozgrywki kobiece 😍, przyczyni się do jeszcze większej popularności oraz frekwencji zarówno mieszkańców województwa, jak i sympatyków tego wspaniałego sportu z innych regionów Polski, tymbardziej, że tegoroczne Mistrzostwa Nysy wpisują się w 800-lecie Nysy✌️

Już teraz serdecznie zapraszamy 🗣na I eliminacje Mistrzostw Nysy „Opolskie Summer Cup”, które odbędą się w pierwszy weekend wakacji, czyli 24 czerwca (sobota) Panowie oraz 25 czerwca (niedziela) Panie w ramach Grand Prix Opolszczyzny OZPS .

Zapowiadają się niesamowite emocje – nie tylko na boisku, ale i na trybunach 🤹‍♀️

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.