Otwórz menu

BUDPRO & MTM BUDOWNICTWO

Spieszymy Was poinformować, że w tym roku poszerzyliśmy naszą listę wspaniałych partnerów biznesowych, bez których nasze miasteczko nie wyglądałoby tak pięknie jak będzie w tym roku .

Pierwszym współpartnerem jest firma BudPro, którą reprezentują Pan Prezes Jacek Biegasiewicz . To właśnie jeden z turniejów eliminacyjnych będzie tytularny pod nazwą Budpro Summer Cup, który odbędzie się 22/23 lipca 2023 roku. Dzięki właśnie Budpro Polska będziecie mieli możliwość oglądania Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej mężczyzn i kobiet 2023 z innej perspektywy jakiej? Nieeespodziiiaannkaaa🥰

Drugim równie ważnym współpartnerem jest firma MTM Budownictwo, która wspiera i współfinansuje nas w rozbudowie całego przedsięwzięcia. Bez ich wiedzy i możliwości jakie posiadają w sprzęcie, nie bylibyśmy w stanie jeszcze podnieś poziomu organizacyjnego jaki się zapowiada w tym roku. Dwie wielkie firmy dają nam gwarancję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni.

Co więcej oba „kolosy” budowlane są bardzo związane z naszym miastem Miasto i Gmina Nysa . Wykonują rewelacyjną robotę budowlaną na terenie Miasta i gminy Nysa.

Dziękujemy

Kontakt do firmy Budpro pod adresem : [email protected] lub pod numerem telefonu 729 633 753

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.