Otwórz menu

Bank Spółdzielczy w Otmuchowie kolejnym sponsorem Mistrzostw Nysy

Z ogromną przyjemnością 📯🎉 możemy ogłosić kolejnego głównego partnera ➡️Bank Spółdzielczy w Otmuchowie⬅️ , którego mogliśmy gościć i mieć w swojej drużynie przy tak prestiżowym wydarzeniu jakim był Eliminacyjny Turniej do Mistrzostw Polski 🏐Dlatego z radością pragniemy ogłosić kontynuację współpracy i dalsze zaangażowanie, tym razem w Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, które odbywać się będą niezmiennie na głównej plaży jeziora Nyskiego przy Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.

Już końcem zeszłego roku w siedzibie Banku z Panem Prezesem Kamilem Burskim oraz Vice Prezesem Panią Jolantą Krawecką, Prezes KS Beach Volley Nysa Wojciech Kondracki podpisał umowę na mocy , której ostatni turniej eliminacyjny będzie nosić nazwę Bank Spółdzielczy w Otmuchowie Summer Cup 🏆 i odbędzie się w dniach 2️⃣7️⃣2️⃣8️⃣.0️⃣7️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ roku.

Do zobaczenia 🏖🔥☀👋

Podziel się na
Facebook

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.